kategoria

Printera

Specifikoni Kërkimin

Shfaqni:
Renditni Nga:
Printer multifuntion 4-1 inkjet me wi-fi BROTHER MFC-J5330DW
multifuntion 4-1inkjet me wi-fi BROTHER MFC-J5330DW Printo, kopjo, skano dhe faks deri në madhës..
26.000 Lek

pa Taksë: 21.667 Lek
Printer multifuntion 4-1 inkjet me wi-fi BROTHER MFC-J5340DW
Printer multifuntion 4-1 inkjet me wi-fi BROTHER MFC-J5340DW Funksionet: printim, kopjim, skanim ..
36.000 Lek

pa Taksë: 30.000 Lek
Printer multifuntion Bardhë e zi oki MB472 dnw (MB400 SERIES) me garanci 100%
Printer multifuntion Bardhë e zi oki MB472 dnw (MB400 SERIES) me garanci 100%  Numri i përdo..
34.667 Lek

pa Taksë: 28.889 Lek
Printer multifuntion inkjet A4 Canon MAXIFY MB5150
Printer multifuntion inkjet A4 Canon MAXIFY MB5150V Shpejtësia e printimit: 24 in / e bardhë e zi..
26.000 Lek

pa Taksë: 21.667 Lek
Printer multifuntion inkjet A4 Canon PIXMA TS6350A
Printer multifuntion inkjet A4 Canon PIXMA TS6350A Printoni, kopjoni, skanoni Rezolucion 4800 ..
16.000 Lek

pa Taksë: 13.333 Lek
Printer multifuntion laser HP LaserJet MFP M234sdwe
Karakteristikat kryesore: Printoni, kopjoni, skanoni PRINTIMET E FAQES SE PARE NE B/W (A4, GATI)..
29.000 Lek

pa Taksë: 24.167 Lek
Printer multifuntion laser monocromatic BROTHER DCP-L2510D
Printer multifuntion laser monocromatic BROTHER DCP-L2510D Shpejtësia e printimit me cilësi të la..
18.900 Lek

pa Taksë: 15.750 Lek
Printer multifuntion laser monocromatic BROTHER DCP-L2550DN
Printer multifuntion laser monocromatic BROTHER DCP-L2550DN Shpejtësia e printimit me cilësi të l..
27.000 Lek

pa Taksë: 22.500 Lek
Printer multifuntion laser monocromatic me wi-fi BROTHER MFC-L2710DW
Printer multifuntion laser monocromatic me wi-fi BROTHER MFC-L2710DW Funksioni: shtypje automatik..
26.000 Lek

pa Taksë: 21.667 Lek
Printer multifuntion laser Xerox Workcentre 3335VDNI
Printer multifuntion laser Xerox Workcentre 3335VDNI Karakteristikat kryesore: Copia, E-mail, ..
39.000 Lek

pa Taksë: 32.500 Lek
Printer multifuntion me ngjyrat KYOCERA ECOSYS M5521cdn
Printer multifuntion me ngjyrat KYOCERA ECOSYS M5521cdn Deri në 21 ppm - A4 - me ngjyra dhe piktu..
35.630 Lek

pa Taksë: 29.691 Lek
Printer multifuntion me ngjyrat me wi-fi BROTHER DCP-L3550CDW
Printer multifuntion me ngjyrat me wi-fi BROTHER DCP-L3550CDW Lloji i produktit: pajisje shumëfun..
56.000 Lek

pa Taksë: 46.667 Lek
Printeri refurbished me garanci 100% LEXMARK MX610de
PRINTERI LEXMARK MX610DE MULTIFUNZION MONOCHROME LASER BARDHE E ZI ME TOUCH SCREEN LCD (7"..
27.926 Lek

pa Taksë: 23.272 Lek
Printeri refurbished me garanci 100% LEXMARK MX611dhe
Printeri refurbished me garanci 100% LEXMARK MX611dhe PRINTERI LASER BARDHE E ZI ME TOUCH SC..
27.926 Lek

pa Taksë: 23.272 Lek
Thermal Printer Brother QL-800
Thermal Printer Brother QL-800 * Kërko per  përdorimin e letres label  DK-220..
12.500 Lek

pa Taksë: 10.417 Lek


Kontrollini nëse ka produkte kompatibël duke klikuar këtë tag : Printera

www.TonerandToner.al i përket Shoqërisë Toner&Toner është i eCommerce Albania shpk
Zyra Operative
Rruga Vangjel Noti, Pallati Gintash 13, Blloku 3, Kodi Postar 1001, Laprake, Tirana, Shqipëri
Zyra Qendrore
eCommerce Albania shpk, Rruga Justin Godard 3, 2001 Durres (Shqipëri)
Nuis L91722502P
Markat e cituara i përkasin pronarëve të tyre. Fotot dhe imazhet përdoren vetëm me qëllim ilustrues. Çmimet dhe kushtet e përgjithshme mund të ndryshojnë